Vážení návštěvníci
vítejte na stránkách chovatelské stanice HARBOUR *CZ.

Já, se svým kocourkem:)Jsme malá chovatelská stanice registrovaná ve FIFE od roku 2006. Naším cílem je chovat zdravé, dobře socializované kočky. Přejeme si aby naše kočky u nás nalezly bezpečné útočiště i doživotní přístav - proto také název Harbour.
Naši první kočku jsme si koupili v létě roku 2003. Je to siamská kočička starého typu a říkáme jí Číča. Číča bydlí s mojí maminkou v jejím domě.
V roce 2005 přibyl do naší rodiny nový člen. Orientální kocourek Jupiter Little Stuart*CZ a o rok později orientální kočička Assyria Zalmoxis*RO.
Orientálci i siamky jsou náš život. Milujeme jejich štíhlá těla, dlouhé nohy, ladnost pohybu i jejich temperament. Jsme okouzleni jejich extrémním zjevem, barvami i vznešeností. Naše kočky jsou přátelé a členové naší rodiny. Nesouhlasíme s chovem koček v klecích a proto se budeme snažit držet pouze tolik koček, aby se mohly pohybovat volně po našem bytě.
Přejeme vám aby jste strávili příjemný čas prohlížením našich stránek a pokud budete chtít, můžete zanechat vzkaz v naší návštěvní knize.

Jitka Jánská
 

Dear visitors,
Welcome at HARBOUR*CZ cattery websides.

We are a small cattery that has been registered in FIFE since 2006.
Our aim is to breed healthy, well – socialized cats. We wish our cats would find a safe shelter and a lifelong haven at our place-that is the reason for the name HARBOUR.
We bought our first cat in summer 2003. She is a siamese cat of old type and we call her Číča. Číča lives with my mother in her house. In 2005 a new member came to our family. That was an oriental tom-cat called Jupiter Litle Stuart*CZ. A year later we got an oriental female called Assyria Zalmoxis*RO.
Oriental and siamese cats are our live. We love their thin bodies, long legs, graceful move and their temper. We are fascinated with their extreme appearance, colour and nobility.
Our cats are friends and members of our family. We do not agree with keeping cats in cages, that is why we try to keep only as many cats so as they could move freely round our flat.
These days I have just a male and a female orientals for my future work in breeding. 

We wish you to spend a pleasant time looking through our websides and if you like you might leave a message in our visitor´s book.

Jitka Jánská